Rozkład jazdy
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024r.
Linia U1 – Pszczyna – Pawłowice
Linia U1 – Pawłowice – Pszczyna
Linia U2 – Pszczyna – Żory
Linia U2 – Żory – Pszczyna
Linia U4 – Pszczyna – Goczałkowice Zdrój – Rudołowice Brzozową Pętla
Linia U4 – Rudołowice Brzozową Pętla – Goczałkowice Zdrój – Pszczyna
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności